antalya evden eve nakliye

Antalya Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık işlemlerinde, güvenli taşıma, uygun fiyat ve zamanında teslimat, en önemli konulardır. Parsiyel Eşya Nakliyesi hizmetlerinde aradığınız mükemmel ve etkili hizmet anlayışını, sizler için sunmaktayız. Nakliyat sektöründe ekonomik taşıma sistemi olan parsiyel eşya taşıma, hızlı ve pratik taşıma hizmetidir. İki mesafe arasında gerçekleştirilen nakliye hizmetinin, onlarca kişi arasında bölüştürülmesi sonucunda gerçekleştirilen ekonomik nakliye hizmetidir. Bu taşıma sisteminde de, diğer sistemlerde olduğu gibi, içi köpüklü kutularda, hassas eşyaların ambalaj işleminin gerçekleştirilmesi, çok önemli bir husustur. Kırılabilecek eşyalarınız için özel istifleme sistemi kullanılmaktadır.

Parsiyel Taşımacılık, parsiyel eşya taşıma, parsiyel eşya nakliyesi
Parsiyel Taşımacılık, parsiyel eşya taşıma, parsiyel eşya nakliyesi

Şehirler arası eşya taşıma

Bu taşıma sisteminden faydalanmak için bizimle irtibata geçtiğiniz zaman, gideceği adresi tam olarak bildirmeniz gerekir. O adres üzerinde parsiyel eşya nakliyesi yapan aracımızı tespit ettikten sonra, o güzergah üzerinde hangi noktada indirilecekse, ona göre araca yerleştirme işlemi yapmaktayız. Parsiyel Taşımacılık işlemlerinde, en son indirilecek eşyalar, ilk önce yerleştirilir. Bu işlemde, yine eşyanızın hassasiyetleri göz önüne alınmaktadır. Araçlarımız kapalı kasa araçlardır. Süspansiyon sistemleri son modeldir ve eşyaları sarsmadan taşımaktadır. Şoförlerimiz için gerekli olan SRC ve benzeri belgeler tamdır. Bu nedenle trafikte rahat bir şekilde hareket etmekteyiz. Tamamen kurumsal bir mantıkla hareket ediyoruz. Bu nedenle, nakliyat hizmetimize rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Şehirler arası nakliye – Parsiyel Taşımacılık

Bu sistemin en önemli yanlarından biri ekonomik olmasıdır. Bir güzergah üzerinde farklı noktalara eşya dağıtan bir araç, çok daha ekonomik olacaktır. Kişi başına düşen yakıt miktarı çok çok azalacaktır. Bu nedenle, parsiyel taşımacılık fiyatları kategorisi, diğer nakliye kategorilerine göre, en çok tercih edilen taşıma işlemidir. Taşınacak eşyalarınız küçükse, parsiyel eşya taşıma sistemi, sizin için en iyi seçenek olacaktır. Bu sistemde, eşyalar yüklenirken özel bir liste yapılır. Bu işlem için özel bir liste yapılır. Bu listeye göre eşyaların dağıtımı gerçekleştirilir.

Elemanların tecrübesi ve gerekli bütün resmi evrakların tamamlanması, taşıma hizmetinin güvenli ve kaliteli gerçekleşmesi için oldukça önemlidir. En iyi paketleme sistemleri, tecrübeli iş gücü, tecrübeli şoför, son model kapalı kasa yük araçları, zamanında teslimat ve benzeri birçok konu, parsiyel taşıma hizmetinde son derece önemli olan konulardır. Parça taşıma hizmetlerinde en önemli konulardan biri, mesafedir.Bilinçli ve tecrübeli elemanların eşya yükleme işlemleri çok daha sağlıklı olmaktadır. Bu işi bilmeyenlerin gerçekleştirdiği eşya yükleme işlemlerinde, eşyalar zarar görebilmektedir. Bu nedenle sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir