antalya evden eve nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat Firyatları

Merhaba bu yazımızda nakliye ve nakliyat fiyatları neye göre kıyaslanır makul , ucuz fiyatlar nasıl olmalı gibi aklınıza takılan soruları yanıtlamış olacağız. Karar verdiniz gibi evinizi değiştireceksiniz ve haliyle bir taşıma firmasına ihtiyacınız olacak . ya da üretim yapan fabrikanızın yükünü taşıma ile ilgili hizmet almak istiyorsunuz. Antalya nakliye fiyatları kelimesini kullanarak ucuz nakliye firması arıyorsanız bu yazımız şüphesiz ki tam size göre…

 

Peki bu anlamda nakliyat fiyatları araştırması yaparak fiyat teklifini nasıl alacaksınız ?

İlk olarak tabii ki düşüneceğimiz şey internetten araştırma yapmak olacaktır ki internet üzerinde bulunan nakliyat platformları sayısı oldukça fazla, bu platformlar üzerinden fiyat almak için firmalarla görüşebilirsiniz. Şunu da unutmamak gerekir nakliye platformlarında yer alan firma veya kişi sayısı bir hayli fazladır, bu durumda görüştüğünüz firmaların güvenilirliğini ölçmek adına kayıtlı olan bilgileri iyi analiz etmelisiniz. (web sitesi, adres bilgileri, yetki belgeleri ,referanslar v.b) ..

Sosyal çevrenizden tavsiye edilen nakliyat firmalarını sorup araştırabilirsiniz. Ayrıca yine sosyal çevreniz nakliye fiyatları ile ilgili sizlere pek çok fikir verebilir. Bu seçenekte sizin için güvenli bir yöntem olabilir çünkü muhakkak daha önce evini taşıtan yükünü taşıtan bir yakınınız olmuştur. Ayrıca böyle durumlarda daha önce yakınınıza hizmet etmiş nakliyeciler sizi de referans göstermek için memnun etmeye çalışacaklardır.

 

Fiyat araştırmasını tamamladınız ve birkaç seçenek oldu ne şimdi ne yapmalısınız ?

 

Şuan bu yazıyı okurken şaşırmayın lütfen çünkü size verilen fiyatlar tutarsız olacaktır. Evet yanlış duymadınız tamda olduğu gibi tutarsız ve dengesiz fiyatlar karşınıza çıkacaktır yani örneklemek gerekirse ; şehiriçi nakliye fiyatları için bir firma beş lira size teklif etmişken, diğer  firma on lira ,başka bir firma ise üç lira teklif edebilir. Maalesef ülkemizde nakliye sektörü  için oluşturulmuş bir fiyat tarifesi yoktur.  Tamamen serbest piyasa tarifesi uygulanmaktadır. Bunu fırsat bilen korsan nakliyeciler veya yetki belgesine sahip olmayan nakliye komisyoncuları düşük fiyat politikaları uygulamaktadırlar.Lakin ucuz nakliyat hizmeti almaya çalışmak bazen hüsranla sonuçlabilir.Bu yazıyı yazmamızda ki amacımız uygun fiyatlı nakliye hizmeti verenleri karalamak değildir. Tabi ki işini makul fiyatlarda yapan meslektaşlarımız vardır.

Bizler her zaman şunu tavsiye ediyoruz ; bir iş yaptıracaksınız ve aldığınız teklifler önce sizin mantığınıza uymalı . Araştırmalarınız sonucunda karar vereceğiniz firmaların kalite standartları size sundukları Antalya nakliye fiyatları birbirine yakın olmalı ,mümkünse iş yaptıracağınız firmayı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Sözleşmeli ,garantili nakliyat çok önemlidir bu konuda ayrıca iş verdiğiniz firmadan ıslak imzalı sözleşme ve nakliyat sigorta poliçesi isteyiniz.

Tüm bunların ekseninde kıyaslama yapmak size kalmış…

Şimdilik bizden bu kadar umarım yazımız sizin için faydalı olmuştur. İlerleyen günlerde sektörün gereksinimleri olan başka konularıda ele alarak fikir vermeye çalışacağız.

Sağlıkla kalın..

nakliyat fiyatları, nakliye fiyatları, ucuz nakliye, antalya nakliye fiyatları
nakliyat fiyatları, nakliye fiyatları, ucuz nakliye, antalya nakliye fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir