Asansörlü nakliyat

Antalya Asansörlü Taşımacılık

Ülkemizde günden güne yenilenen teknolojiyle ev taşımaAntalya asansörlü nakliye hizmeti en çok tercih hizmetler arasında yer almaktadır.

Evini taşıtan insanlar artık asansörlü nakliyat avantajlarından faydalanmaktadırlar.

Antalya asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin tercih edilmesinde en önemli netken eşyalarınızın evden taşınırken zarar görmesini engellemektir.

Bu durum bazı kişilerin görüşüne göre doğru olsa da, profesyonel evden eve nakliyat firması ile anlaşma yapmadıysanız eşyalar asansörle taşınacak olsa bile çok fazla zarar görme ihtimali vardır.

Bu anlamda yapılması gereken en iyi çözüm bizim gibi işinin ehli, marangozlu, sözleşmeli taşımacılık yapan iyi bir Antalya evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma yapmaktır.

Fiyat Teklifi Al Formunu Doldurarak Bize Ulaşın ve En kısa süre içerisinde sizi mutlu edecek, müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olan Antalya ev taşıma firmamızla evinizi taşıtın!

Antalya asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, birkaç gün önceden bizi aramalısınız ki yoğunluk her geçen gün artmakta, müşteriler tarafından talepler çoğalmaktadır.

Evinizin cephesi balkonu veya penceresi asansörlü taşıma yapılmasına uygun mu?

Bu sorunun cevabını mevcut adresinize bağlı cadde,sokak,site fotoğraflarını her açıdan kapsayacak şekilde çekip nakliye firmamıza göndererek öğrenebilirsiniz.Binanızın bulunduğu adreste yük taşıma asansörünün pencere ,balkon gibi yerlere ulaşmasını engelleyecek hiçbir şeyin olmaması gerekir.Taşıma günü gereksiz vakit kaybı veyahut asansör kurulamaması gibi sebeplerden ötürü aksaklıklarla karşı karşıya kalmamak için, taşınma öncesinde nakliye firmamız tarafından bulunan adresiniz yetkilimiz tarafından keşif yapılabilir.

antalya evden eve nakliyat

Asansörün kurulacağı balkon, pencere,sürgü pencere eşya ve yük kolay taşınması için yeterince büyük olması gerekir. Fakat eşya geçen kapı ve balkon dar ise, asansörlü taşıma işi zor olacaktır.Bu sebepten hem insan gücü yani hammaliye hemde eşya taşıma asansörü ile eviniz taşınacağı için fazladan bir maliyet ortaya çıkacaktır.

Asansörlü nakliyat için en uygun yerler balkon ve pencereleri geniş olan evlerdir. Bu şekilde kolay olarak bütün eşyalar eve taşınır.

Hangi Eşyam Evden Eve Nakliye Asansörüyle Taşınacak?

antalya evden eve nakliyat

Bu sorunuzun cevabı eşya taşıma asansörünün evin hangi cephesine kurulacağı ile alakalıdır. Mobil taşıma asansörleri genellikle balkon veya evinizin penceresine kurular.

  • Asansörün kurulacağı balkon veya pencereden geçen tüm eşyalar eşya taşıma asansörü ile taşınır.

Sizde profesyonel bir ev taşıma süreci geçirmek istiyorsanız eşya taşıma asansörünün kurulacağı adresinizin görülmesi için Antalya evden eve nakliye firmamızdan keşif talep ediniz.

Asansörlü taşıma ne zaman yapılamaz?

  • Fırtınalı ve rüzgarın yoğunluk gösterdiği zamanlarda asansörlü taşıma yapılamaz. Fırtınalı havalar asansörlü taşımacılık hizmetini engelleyen en büyük etkendir.Bu nedenle hava durumun takip edilerek taşımanın uygun günlerde yapılması planlanmalıdır.

Antalya evden eve nakliyat firmamız güncel hava durumlarını takip etmektedir.

Artık taşınmaya hazırsanız 0532 607 29 68 nolu irtibat numaramızdan bize ulaşarak , uygun, ucuz nakliyat fiyat teklifimizden faydalanıp evinizi taşıtabilirsiniz.

asansörlü ev taşıma

Asansörlü Nakliyat Avantajları Nelerdir?

  • Eşya taşıma asansörü ile eşyalarınız 25. kata kadarçıkarılabilir. 
  • Kısa sürede ev taşıma işinin yapılmasına fayda sağlar.
  • Buda vakitten tasarruf etmenize olanak tanır. Yüksek katlara insan gücüyle veya bina asansörüyle ile eşya taşımak çok daha maliyetli olacağından, nakit olarakta tasarruf etmenizi sağlar.
  • Eşya taşıma asansörleri ile evinizin taşınması; içi dar olan binalara göre hasarsız taşınma sağlar.
  • Çevreyi daha az rahatsız edecek şekilde evinizi taşıyabilirsiniz.Ve ayrıca site,bina yönetimi ile bina asansörünün kullanılması gibi sorunlar yaşamazsınız.
  • Taşımayı yapan hammaliye ve marangoz ekibi, daha az yorulup paketleme, mobilya demontaj, montaj gibi işleri daha itinalı yaparlar.

Asansörlü taşıma kazalarına, nakliye zararlarına karşı eşyalarım sigorta kapsamında olacak mı?

Evet tüm evden eve nakliyat,şehiriçi nakliyat,şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık ile eşyalarınızı ve yükünüzü teminat altına alıyoruz. Unutulmamalıdır ki çok nadir de olsa kazalar yaşabilir.Sizlere tavsiyemiz evden eve nakliyat firması ile eşyalarınız taşınırken emtia sigortası ile olası tüm risklere karşı eşyalarınızın teminat altına alınmasını talep edin.Ve rahat rahat taşınmayı gerçekleştirin.Dilerseniz Antalya nakliye firmamıza ulaşarak örnek eşya sigorta poliçesi talep edebilirsiniz.

Esenlikler ve sağlıklı günler dileriz.

antalya evden eve nakliye
Başa dön
Call Now ButtonHemen Arayın